Co mamy dla Ciebie?

Angielski, niemiecki, włoski, francuski, rosyjski, hiszpański – czekają i zapraszają do wspólnej nauki i zabawy. W kameralnych grupach lub indywidualnie, dwa lub trzy razy w tygodniu.

Bazując na podręcznikach szkolnych rozbudowujemy wiedzę uczniów o nowe umiejętności. Wykorzystując na kursach podręczniki wiodące inne niż szkolne, wzmacniamy u uczniów poczucie, że z językami dadzą sobie radę zawsze i wszędzie. Wybiegane, wytańczone i wyśpiewane na zajęciach przedszkolaki są naszą wizytówką w swoich przedszkolach, których coraz więcej nawiązuje z nami współpracę. Nasi uczniowie przystępują z sukcesami do Egzaminów Cambridge, wyjeżdżają do Londynu, czytają angielską prasę, oglądają filmy w języku Szekspira.

Od roku szkolnego 2017-2018 Nasze Przedszkolaki rozpoczynają swoją przygodę z Teddy Eddie, którego akredytowanym centrum staliśmy się w czerwcu tego roku.
W tym roku szkolnym zapraszamy również na francuski dla przedszkolaków w naszej AKADEMII FRANCUSKIEJ.

Cały czas rozwijamy się dla Państwa i niezmiennie jesteśmy otwarci na Państwa propozycje i sugestie dalszych zmian. Nasza szkoła to przyjazne uczniom miejsce, gdzie nauczyciele wciąż podnoszą swoje klasyfikacje dbając o reprezentowany przez Smart Point poziom. Nasza wiedza nieustannie wzrasta, dzięki czemu możecie mieć Państwo pewność, że Wasze dzieci powierzacie w ręce profesjonalistów.

Zapraszamy na zajęcia!