Zapraszamy na zajęcia indywidualne!

ZAJĘCIA Z J. ANGIELSKIEGO

Bazując na podręcznikach szkolnych rozbudowujemy wiedzę uczniów o nowe umiejętności. Wykorzystując na kursach podręczniki wiodące inne niż szkolne, wzmacniamy u uczniów poczucie, że z językami dadzą sobie radę zawsze i wszędzie.

Zapraszamy na lekcje 1:1 czyli skrojone na miarę spotkania z lektorem w wymiarze zajęć 45 lub 60.minutowym dostosowanym do wybranej przez Ciebie częstotliwości.

LOGOPEDIA

Zajęcia logopedyczne to doskonała forma zajęć dla dzieci rozpoczynających przygodę ze szkołą. Zajęcia prowadzone są w formie zabawy, program zajęć przeznaczony jest dla uczniów klas 1-3. 

JĘZYK POLSKI DLA OBCOKRAJOWCÓW

Życie Cię mnie? Zmagasz się z meandrami języka polskiego? To przeszłość. Przyszłość zależy od Ciebie. Język polski to piękny język, a wielojęzyczność staje się potrzebą. Nie ważne, czy masz lat 6, czy 66.

Zapraszamy osoby z doświadczeniem migracyjnym i wszystkich zainteresowanych. Także tych, którzy potrzebują zdać Państwowy Certyfikat z języka polskiego.

Państwowy Certyfikat z języka polskiego jako obcego – co to takiego?

To dokument poświadczający poziom zaawansowania językowego określony przez Europejski system opisu kształcenia językowego (ESOKJ). Aby uzyskać Certyfikat na jednym z dostępnych poziomów (A2, B1, B2, C1) należy podejść do Państwowego Egzaminu Certyfikowanego zgodnie z harmonogramem sesji egzaminacyjnych. Certyfikat z języka polskiego to doskonała inwestycja w siebie, która nie tylko doda Ci pewności siebie i da wiele satysfakcji, ale ułatwi znalezienie pracy, dostanie się na studia albo uzyskanie polskiego obywatelstwa.