Ścieżka optymalna

Smart

Kursy języka angielskiego dla dzieci, młodzieży oraz dorosłych.

SMART KIDS

(klasy II-III)

Kurs Smart Kids przeznaczony jest dla dzieci kontynuujących naukę języka angielskiego (po kursie TEDDY EDDIE) lub dla dzieci nowych uczęszczających do klasy 2-3 SP. W grupie pracujemy w oparciu o podręczniki Oxford University Press oraz Pearson, które tworzą światowej sławy autorzy, renomowani redaktorzy i najlepsi konsultanci z dziedziny metodyki nauczania języków obcych. 

SMART TEENS

(klasy IV-VIII)

Na kursach dla nastolatków prowadzimy zajęcia w oparciu o wybrane dla danej grupy podręczniki Oxford University Press czy Pearson oraz materiały uzupełniające trenujące wykorzystanie poznanego słownictwa i struktur w codziennej komunikacji.  Podczas zajęć w przemyślany sposób solidnie utrwalamy gramatykę oraz uczymy słownictwa, które jest systematycznie poszerzane. Na zajęciach wykorzystujemy zasadę spirali czyli powracanie do zagadnień, które były poruszane wcześniej. Ale nie tylko tych z ostatniej lekcji lecz także tych sprzed kilku tygodni, a nawet miesięcy. Staramy się, aby to co zostało przerobione nie zostało szybko zapomniane.

SMART EXAM

(klasa VIII)

Na kursach kierowanych do licealistów realizujemy zagadnienia z poziomu B1+ oraz B2 z podręczników Oxford University Press, Pearson oraz Cambridge. W szczególnych przypadkach tworzymy grupy o wyższym stopniu zaawansowania językowego tak, żeby nasi kursanci mieli kursy skrojone na miarę swoich możliwości. Staramy się, by nasi licealiści przed przystąpieniem do egzaminu maturalnego podchodzili do certyfikatu językowego, do którego podczas procesu zajęć w grupie są przygotowywani.

KURS MATURALNY

(liceum)

Na kursach kierowanych do licealistów realizujemy zagadnienia z poziomu B1+ oraz B2 z podręczników Oxford University Press czy Pearson. W szczególnych przypadkach tworzymy grupy o wyższym stopniu zaawansowania językowego tak, żeby nasi kursanci mieli swoje kursy skrojone na miarę swoich możliwości. Staramy się, by nasi licealiści przed przystąpieniem do egzaminu maturalnego podchodzili do certyfikatu językowego, do którego podczas procesu zajęć w grupie są przygotowywani.
Przyjmujemy zapisy na lekcje języka angielskiego w grupie.